Станична мандрівка гора Маківка

Станична мандрівка для всіх пластових уладів (читай поколінь) – це виклик і яскраві враження.
4 вересня Станиця Зимна Вода організувала мандрівку на гору Маківка. З піснею, з випробуваннями і магічними зустріччями…
Бо якщо новацтво, юнацтво, старшопластунство та сеньйорат вже могли йти пішки вгору, то найменших пластунів батьки планували везти, щоб не нести. За 15 хвилин до точки початку маршруту, виявилось, що дорога перекрита закритим на замок шлагбаумом. Отака “цікавинка”, але пташачі батьки – птахи не розгубились і дружньо перелетіли шлагбаум разом з пташатами і всім провіантом. Світлин не буде, бо найчарівніші речі мають такими і залишатись 😉
Дорогою до Меморіалу полеглим Січовим Стрільцям натрапили на сховок, який став початком пригод. Церемонія відкриття продовжилась розгадуванням таємної знахідки. Кмітливість та відважність пластунів відчинила двері в минуле і перед ними постав один із основоположників Пласту та стрілецького руху ІВАН ЧМОЛА.
З настановами та вірою у щасливе майбутнє України Старшина Легіону УСС подарував мандрівникам блакитно-жовтий стяг. Стяг, який був символом боротьби та майорів над головами вкраїнських воїнів в різні часи: козаків, стрільців, українських повстанців та сьогоднішніх Воїнів Світла.
Хочемо подякувати всім учасникам мандрівки.А також нашому Січовому Стрільцю- Юрій Дідух, Зимноводівська сільська рада територіальної громади за допомогу в організації харчування пластунів.
error: